O mnie

Malwina Rogoś – Akademia makijażu permanentnego - Permanent Beauty Clinic w Łodzi

Jestem założycielką łódzkiej kliniki Permanent Beauty Clinic specjalizującej się w zabiegach kosmetycznych, medycynie estetycznej oraz makijażu permanentnym. Osobiście mam 10-letnie doświadczenie w branży beauty, a od 6 lat także jako linergistka. Stworzyłam autorską technikę pigmentacji. Swoją wiedzą i pasją dzielę się z kursantkami podczas szkoleń i warsztatów. Stawiam nacisk nie tylko na poprawę urody, ale przede wszystkim wysoką jakość oferowanych zabiegów.

W klinice zespół ekspertów wykonuje szereg zabiegów związanych z pielęgnacją i upiększaniem. Są to zabiegi na twarz i całe ciało, wśród nich opalanie natryskowe, mezoterapia, lipoliza, EMS, infuzja tlenowa, nitkowanie czy makijaż permanentny. Zajmujemy się także usuwaniem tatuażów oraz blizn.

Mistrzyni Polski w kresce cieniowanej

Nieustannie rozwijam swoją technikę i szukam najlepszych metod przeprowadzania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jestem autorką pigmentacji kreski cieniowanej „Malwa Shadow Eyes”, za którą zdobyłam pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski. Jestem zwyciężczynią półfinału Mistrzostw Świata w kresce cieniowanej WULOP 2022.

Mistrzyni Polski brwi cieniowanych i Licencjonowany trener makijażu

Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielę się z osobami, które chcą rozpocząć pracę w branży kosmetycznej i medycyny estetycznej. Organizuję warsztaty oraz szkolenia, a do współudziału zapraszam specjalistów z całego świata. Celem jest ciągłe rozwijanie oraz świadoma pigmentacja – tego nauczysz się na moim kursie.

Jestem prekursorką intensywnego szkolenia „Intensive PMU”.

Marka, którą buduję już od kilku lat ma na celu zwiększenie świadomości pielęgnacji i dbania, poprawiania urody w bezpieczny sposób. Liczy się dla mnie najwyższa jakość, dlatego pracuję na najlepszych narzędziach oraz kosmetykach. Niektóre z nich możesz kupić w sklepie Permanent Beauty Clinic.

Zapraszam!

Nasza Kinga

Stylistka brwi, specjalistka nitkowania a także pasjonatka masażu twarzy oraz zabiegów pielęgnacyjnych na twarz. Pracuje na najwyższej jakości produktach, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas zabiegów na włoski i skórę. W swojej pracy jest skoncentrowana przede wszystkim na indywidualnym podejściu do klientek. Dba o to aby każda klientka wychodząc z salonu była zadowolona ze swojego odbicia w lustrze.

Poznaj nas bliżej

Odwiedź nasz sklep i znajdź dla siebie najlepsze narzędzia i kosmetyki.

Sprawdź również naszą ofertę  szkoleń i zostań profesjonalną linergistką.