Metody płatności

Dla wygody naszych Klientów malwinarogos.pl oferuje różne formy płatności, które można dostosować do indywidualnych preferencji oraz wyboru sposobu dostawy zamówienia. 

Dla osób preferujących płatność z góry

Przelew bankowy

Tradycyjny przelew, który można zrealizować wpłacając należność zamówienia na numer konta sklepu. Numer jest podany na naszej stronie oraz Klient otrzymuje go mailowo, zaraz po zakupie. W momencie zaksięgowania wpłaty zamówienie jest przekazywane do realizacji przez magazyn.

Dane do wpłaty:
Permanent  Invest 4 YOU Sp. z o.o.
ul. Ks. Skargi 8/10/6,
93-036 Łódź
NIP: 7292750963

Numer konta: 05114020040000360283945363

 

Przelew online/karta płatnicza

Płatność kartą i szybkim przelewem online jest dostępna zaraz po złożeniu zamówienia poprzez system Płatności Przelewy24. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Dla osób decydujących się na płatność przy odbiorze

Pobranie

Odbierając paczkę od kuriera można opłacić całość zamówienia gotówką. Jest to wygodna forma płatności dla osób, które nie posiadają kont bankowych lub preferują zapłatę przy dostawie produktu.

W momencie księgowania środków na naszym koncie lub wypełnienia pobraniowego formularza opcji dostawy w ciągu 24h realizujemy zamówienie, o czym informujemy naszych Klientów drogą elektroniczną.